Nieskategoryzowane

Pobierz plik:

Regulamin Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych wyd. 5 z dnia 30.05.2022 (pdf)

Rafał Mroczkowski

Paweł Szymik


Tel.: (32) 207 1542

e-mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biuletyn informacji publicznej (BIP) to publikator teleinformatyczny służący powszechnemu udostępnianiu informacji publicznej, w postaci ujednoliconego systemu stron w sieci internet.

Zakres publikowanych informacji prezentuje menu po lewej stronie.

Menu jest podzielone na działy, które prowadzą bezpośrednio do treści podstrony biuletynu zawierającej informacje związane tematycznie z wybranym działem. Aby wyświetlić treść informacji publicznej na podstronie - należy kliknąć na wybranej pozycji menu.

Na treść podstrony składają się:

  • nagłówek informujący w skrócie o jej zawartości.
  • treść zasadnicza w postaci tekstu oraz plików do pobrania w formacie .doc lub .pdf . aby otworzyć lub zapisać zamieszczony plik wystarczy kliknąć w link, który go opisuje.
  • informacja o dacie publikacji (aktualizacji) oraz przygotowania strony.

BIP wyposażony jest w wyszukiwarkę informacji, która jest narzędziem umożliwiającym znalezienie dowolnej informacji umieszczonej na stronach biuletynu informacji publicznej. Aby skorzystać z wyszukiwarki BIP należy w polu tekstowym wpisać szukane słowo lub wyrażenie i kliknąć przycisk „szukaj”, po czym wyświetli się lista podstron zawierających wyszukiwane wyrażenie. Aby odczytać treść wyszukanej podstrony należy kliknąć na jej tytuł.

W dolnej części paska menu znajdują się:

  • instrukcja obsługi - podstrona, na której przebywają państwo w tym momencie
  • statystyki – informuje o liczbie odwiedzin każdej z podstron bip
  • redakcja biuletynu - informacje o opiece technicznej i merytorycznej nad stronami bip